Dratewka

Forum ZSEiO i nie tylko.

Forum Dratewka Strona Główna -> Regulamin forum -> Przeczytaj zanim zaczniesz korzystać z forum :)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Przeczytaj zanim zaczniesz korzystać z forum :)
PostWysłany: Śro 12:11, 08 Lut 2006
NEO
Administrator

 
Dołączył: 08 Lut 2006
Posty: 63
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Łazy

§2 Serwis jest bezpłatny.
§3 Zabrania się umieszczania, rozpowszechniania i propagowania treści niezgodnych z prawem obowiązującym na terytorium RP oraz treści obraźliwych i niekulturalnych.
§4 Zabrania się umieszczania, rozpowszechniania i propagowania treści erotycznych dla osób poniżej 18 roku życia.
§5 Zabrania się umieszczania, rozpowszechniania i propagowania treści takich jak sumy kontrolne licencjonowanych gier, programów, muzyki, filmów i innych produktów objętych prawem autorskim.
§6 Za rozpowszechnianie, o którym mowa w §3, §4 i §5 należy rozumieć także zamieszczanie odnośników (linków) do stron o takich treściach umieszczonych w innych serwisach.
§7 Informacje dotyczące Założycieli, Moderatorów, Użytkowników i Przeglądających (takie jak numery IP, adresy e-mail, dane przeglądarek internetowych) są przechowywane przez Właściciela Serwisu i w razie potrzeby będą udostępniane wymiarowi sprawiedliwości i organom ścigania.
§8 Informacje dotyczące Założycieli, Moderatorów i Użytkowników takie jaki numery IP i adresy email są udostępniane Założycielowi i Moderatorom danego forum wchodzącego w skład Serwisu.
§9 Informacje dotyczące Założycieli, Moderatorów i Użytkowników takie jak adresy e-mail mogą być udostępniane Przeglądającym.
§10 Właściciel Serwisu, Założyciele i Moderatorzy mają prawo do edytowania i usuwania wypowiedzi jeśli wypowiedzi te naruszają Regulamin lub regulacje własne, o których mowa w §20.
§11 Właściciel Serwisu, Założyciele i Moderatorzy mają prawo do usuwania Użytkowników zarejestrowanych w serwisie jeśli Użytkownicy ci naruszyli Regulamin lub regulacje własne, o których mowa w §20.
§12 Właściciel Serwisu, Założyciele i Moderatorzy mają prawo do blokowania adresów IP w ramach swoich uprawnień.
§13 Właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Założycieli, Moderatorów ani Użytkowników.
§14 Założyciele, Moderatorzy i Użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni za treść opublikowanych przez nich wypowiedzi a także za czynności dokonane przez nich w Serwisie.
§15 Właściciel Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za utratę wypowiedzi i forów spowodowaną awariami i błędami systemów teleinformatycznych.
§16 Właściciel Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za utratę danych osobowych chronionych w przypadku włamań do systemów teleinformatycznych.
§17 Właściciel Serwisu nie daje gwarancji na poprawne działanie Serwisu. Właściciel Serwisu zastrzega sobie prawo do wyłączania Serwisu na czas konserwacji systemów teleinformatycznych.
§18 Właściciel Serwisu ma prawo do usunięcia forum jeśli nie pojawiło się na nim co najmniej 5 nowych wypowiedzi w ciągu ostatnich 30 dni lub jeśli zostało ono porzucone przez Założyciela i Moderatorów.
§19 Właściciel Serwisu ma prawo do usunięcia forum na życzenie Założyciela.
§20 Założyciele poszczególnych forów mają prawo do wprowadzenia własnych regulacji i zasad mających zastosowanie tylko na ich własnych forach, o ile te regulacje i zasady nie są sprzeczne z niniejszym Regulaminem ani z prawem obowiązującym na terytorium RP.
§21 Regulamin może ulec zmianie w dowolnym czasie. Nowy Regulamin obowiązuje od umieszczenia nowej jego wersji na stronie internetowej http://www.fora.pl/?plik=regulamin oraz informacji o tym fakcie na stronie głównej Serwisu.
§22 Korzystanie i używanie Serwisu przez Założycieli, Moderatorów, Użytkowników i Przeglądających jest równoznaczne z akceptacją postanowień Regulaminu.
§23 Właściciel Serwisu posiada wyłączność na interpretację Regulaminu.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Przeczytaj zanim zaczniesz korzystać z forum :)
Forum Dratewka Strona Główna -> Regulamin forum
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie GMT  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
Regulamin